MOL CUP: Hlučín zvládl penaltovou loterii a postupuje přes Havířov

28.8.2024

A mužstvo FC Hlučín zvládlo dramatický souboj v Havířově a postupuje do 2. kola MOL Cupu. Zápas v normální hrací době skončil nerozhodně 2:2, když na úvodní trefu Havrana z 34. minuty odpověděl krátce před poločasovým hvizdem Teplý. Po změně stran, přesněji v 70. minutě, šel Hlučín opět do vedení gólem Buchvaldka, jenže Teplý dvanáct minut před koncem opět vyrovnal. V penaltové loterii uspěli všichni hlučínští střelci, naopak Havířov jednou selhal. Poté, co rozhodující penaltu proměnil Abdoulkarim, mohli Prajzáci slavit vydřený postup.

MFK Havířov - FC Hlučín 2:2 (1:1) na penalty 3:5
Branky: 45. Teplý, 78. Teplý - 34. Havran, 70. Buchvaldek
Žluté karty: 19. Heller, 45. Zupko - 22. Šrek, 52. Wala, 59. Havran, 74. Kovala
Rozhodčí: Proske - Dedek, Trigas
Diváci: 750
FC Hlučín: Thimel - Wala, Plesník, Šrek (46. Hasala), Kolaska - Moučka, Buchvaldek (75. Ptáček), Cabadaj (46. Praus, 60. Kovala), Havran (68. Kania) - Smékal, Abdoulkarim