Áčko na závěr sezóny remizovalo s béčkem Zlína

12.6.2024

Hlučínští fotbalisté se loučili s letošním ročníkem MSFL domácím utkáním 32. kola proti béčku Zlína. Utkání skončilo remízou 1:1.

První větší šanci zápasu měl zlínský Ovesný, který se v 9. minutě hnal z úhlu na brankáře Murina, kterého chtěl zaskočit střelou na přední tyč, trefil však boční síť. V 15. minutě zazvonilo na hostující straně břevno, které po hezké akci trefil Levčík. Ve 20. minutě se Buchvaldek uvolnil na hranici pokutového území a přesně mířenou levačkou otevřel skóre - 1:0.

Zlínské béčko udeřil v 52. minutě utkání poté, co hlučínská obrana neuhlídala nákop za obranu a Hamalčík v samostatném úniku překonal Murina. V 82. minutě mohl vrátit vedení na stranu Hlučína střídající Kania, ale jeho střela k protější tyči mířila mimo. Hlučín se před domácím publikem rozloučil remízou 1:1.